Odzież firmowa z logo
firmowa odziez

Właściciele firm poszukują alternatyw dotyczących reklamy swoich firmy. Najczęściej decydują się oni na kurtki posiadające nadruk reklamowy.

Wybór padł na kurtkę reklamową

Jeżeli chodzi o reklamę to właściciele dużych przedsiębiorstw zajmujących się produkcją lub świadczeniem usług najczęściej decydują się na kurtki z nadrukiem – https://oznakowane.com/oferta/odziez-reklamowa/kurtki-reklamowe-z-nadrukiem Wybór ten jest podyktowany wieloma względami. To co oczywiste to fakt, że kurtki są praktycznym elementem ubioru każdego pracownika. Tym samym więc jest w stanie upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu. Z jednej strony doposaża swojego pracownika w element stroju roboczego, z drugiej zaś ma możliwość reklamowania się.

Na to musisz zwrócić uwagę

Decydując się na kurtki z nadrukiem przedsiębiorca musi się zastanowić nad pewnymi kwestiami. W pierwszej kolejności musi on przemyśleć ilość zamówionych kurtek. W przypadku wielkiego przedsiębiorstwa dobrym pomysłem jest wręczenie pracownikom po dwie sztuki kurtek. Jest to istotne zwłaszcza kiedy firma zajmuje się produkcją. Kurtki bowiem mogą ulec uszkodzeniu w czasie pracy. Kolejną istotną kwestią jest materiał z jakiego kurtka będzie wykonana. Im lepszej jakości materiał tym droższa będzie kurtka. Nie każdy pracodawca może sobie pozwolić na aż tak duży wydatek. Część z nich decyduje się więc na materiał nieco gorszej jakości. Wybierając kurtki z nadrukiem dla swoich pracowników istotne jest również odpowiednie dobranie rozmiaru. Pracodawca ma tutaj dwie opcje. Może albo poprosić pracowników o podanie swoich rozmiarów albo też zamówić z każdego rozmiaru większą ilość sztuk. Decyzja należy do niego. Ostatnim, ale wcale nie najmniej ważnym, elementem dotyczącym kurtek z nadrukiem jest sam nadruk. Warto pamiętać, aby był on przemyślany. Jest to w końcu element, który stanowić będzie podstawę reklamy firmy.

Co powinno się znaleźć w nadruku?

Nie wszyscy pracodawcy mają pomysł na to co powinno znaleźć się na kurtce na której znajduje się nadruk. W wielu wypadkach na odzieży roboczej nie znajdują się informacje, które być tam powinny. Na odzieży roboczej powinna się znaleźć nazwa firmy, a także jej dane teleadresowe. W ten sposób osoba postronna będzie wiedziała z kim ma do czynienia a reklama będzie się niosła sama.

Z całą pewnością kurtki z nadrukiem są świetną alternatywą kiedy przedsiębiorca chce zainwestować w reklamę ale nie ma pomysłu na to w jaki sposób to zrobić kurtki wydają się być rozsądnym rozwiązaniem. Pracodawca obdarowuje swojego pracownika, a jednocześnie zyskuje nowy nośnik skutecznej reklamy.