Płaszcze blaszane ze stali
blaszane plaszcze ze stali

Aby ochronić izolację przed działaniem niebezpiecznych czynników zewnętrznych warto zainwestować w płaszcze blaszane. Ten rodzaj ochrony sprawia, że izolacja spełnia swoją funkcję przez lata.

Walory ochronne płaszczyk blaszanych

Płaszcz blaszany jest produktem który ma chronić izolację przed zawilgoceniem czy promieniowaniem UV. Co istotne stanowią one także zabezpieczenie przed uszkodzeniami mechanicznymi. Muszą więc być solidne i trwałe. Ważne wydaje się również to, że płaszcze blaszane zapewniają poprawę procesów energetycznych. Zapewniają także możliwość estetycznego wyglądu danej instalacji czy wykończenia.

Z czego wykonywanie są płaszcze blaszane?

Zdając sobie sprawę z tego, że płaszcze blaszane muszą być wytrzymałe i solidne należy dobrać odpowiednio materiał z których będą one wykonane. Do materiałów takich bardzo często zalicza się stal nierdzewną, aluminium czy stal ocynkowaną. Zastosowanie takich materiałów daje gwarancję tego, że wykonane z nich płaszcze blaszane będą trwałe. Ich funkcja zostanie spełniona.

Zakup płaszczy blaszany

Płaszcz blaszany – https://izotechservice.pl/plaszcze-ochronne-izolacji-plaszcze-blaszane/ najczęściej jest produkowany na specjalne zamówienie klienta. Należy więc uzbroić się w cierpliwość przy jego produkcji. Wiele firm, działających obecnie na polskim rynku, zapewnia swoim klientom wykonanie indywidualnego zamówienia po wcześniejszym ustaleniu szczegółów. Dotyczy to indywidualnych wyceny zapytania wysłanego mailem. Co ważne firmy tego typu doradzają swoim klientom dobór odpowiedniego materiału czy mocowania. Udzielane są również inne fachowe wskazówki na temat późniejszego użytkowania płaszczy blaszany. Nawet więc, klient który nie ma większego pojęcia o tym co tak naprawdę powinien zamówić nie musi się martwić. Fachowe doradztwo sprawi, że będzie on miał możliwość zakupienia dokładnie tego co jest mu potrzebne.

Jak przebiega cały proces zamówienia?

Pierwszym etapem procesu zamówienia płaszczy blaszanych jest kontakt mailowy. Klient opisuje w nim dokładnie specyfikacje całego zamówienia podając ilość sztuk płaszczy blaszanych, a także parametry techniczne. Po złożeniu zamówienia następuje kontakt telefoniczny lub mailowy. Firma określa warunki współpracy oraz podaje stosowną wycenę. Klient ma możliwość przyjęcia wyceny, pertraktacji lub wycofania się z zamówienia. To on podejmuje decyzję czy nawiązuje współpracę czy rezygnuje z niej. Następnie dochodzi do realizacji zamówienia. Już na wcześniejszym etapie kontaktu podany zostaje czas realizacji danego zlecenia. Klient wie więc czego może się spodziewać.